II. ULUSLARARASI MOBİLYA KONGRESİ

Duyuru

Katılım ücreti yatıracak yazarların dikkatine!

Katılım ücreti yatıracak yazarların dikkatine!

 

1.      II. Uluslararası Mobilya Kongresine gönderilen her bir tam metin veya poster için en az bir yazarın kayıt olup katılım ücreti yatırması gerekmektedir.

 

2.      II.  Uluslararası Mobilya Kongresine gönderilen tam metinlerde, aynı yazarın 2 adet tek yazarlı bildiri göndermesi halinde tek bir katılım ücreti alınacaktır.

 

3.    Tek Günlük katılımcılar diğer katılımcıların yararlandığı olanaklardan yararlanacak ancak tekne turu ve gala yemeği organizasyonlarına katılamayacaklardır.

 

4.   Kongre Kayıt Ücreti, katılım belgesi, kongre özet kitapçığı, kongre çantası, gala yemeği, ara ikramlar, öğle yemekleri, kongrenin 3. günü düzenlenecek olan tekne turunu kapsamaktadır.

 

 

5.   II. Uluslarası Mobilya Kongresine gönderilen çok yazarlı tam metin bildirilerde, aynı yazarın 2 farklı tam metin bildiri için sunum yapacak olması halinde 1. Tam metin bildiri için katılım ücreti (erken katılım 100 euro, geç katılım 120 euro), 2. Tam metin bildiri için ise ayrıca tek günlük katılım ücreti (50 euro) yatırması gerekmektedir. 

 

 

Kongre Düzenleme Kurulu

Okunma Sayısı : 1306